Gunta Mīlenberga

Jūrmalas teātrī iestudētās izrādes.

 
2018. Ā. Alunāns Jā, tie bij' zelta laiki mums  /sadarbībā ar Imantu Jaunzemu/
       
2010.  Ē.Vilsons   Īkstīte  
       
2007. Aspazija Pūcesspieģelis /sadarbībā ar Aigaru Baluli/
       
2004.  V.Rūmnieks  Brēmenes muzikanti  
       
2003. Ē.Vilsons  Īkstīte  
       
2000. T.Gabbe Pelnrušķīte  
       
1998.  R.Blaumanis Īsa pamācība mīlēšanā  
       
1996. D.Urbans Visām pelēm garšo siers  
       
1996. J.Jurkāns   Palieciet sveiki jeb kukaiņu jaunie piedzīvojumi  
       
1994.  J.Jurkāns Gliemezītis riteņbraucējs  
       
1993.  E.T.A.Hofmans Riekstkodis un Peļu ķēniņš  
       
1990.  A.Tolstojs    Buratīno piedzīvojumi  
       
1987. J.Švarcs  Pelnrušķīte  
       
1985.  Folkloras uzvedums Vakarēšana zvejnieka sētā  

 

Lomas Jūrmalas teātra izrādēs.

 

Gads Autors Izrāde Loma
       
       
2015 L. Stumbre Aspazija. Vakara laivā Aspazija
       
2009 R. Blaumanis Trīnes grēki Mazbērzu saimniece
       
2005 L. Paegle Kādas mazas meitiņas piedzīvojumi Pamāte
       
2005 Aspazija Es slāpdama pēc gaismas tvēru... Aspazija
       
2004 Dž.B. Šovs Es gribu dejā traukt Einsforda Hilles kundze
       
2003 T. Viljamss Lorda Bairona mīlestības vēstule Dāma
       
2002 B. Frīls Dejas Lūnasas svētkos Megija
       
2000 Dž. Grīnvuds Mazais skrandainis Sjūzija Hapkinsa
       
1999 H. Paukšs Saules mazmeita Saule
       
1998 P. Šēnhofs ...un atkal Pifs Agate
       
1997 H.K. Andersens Sniega karaliene Burve
       
1997 A. Kopits Ak, papu, papu... Rozalinda
       
1996 V. Šekspīrs Romeo un Džuljeta Džuljetas aukle
       
1994 E. Skribs Glāze ūdens Anna
       
1994 A. Kamī Pārpratums Marija
       
1992 Robērs Tomā Mīlošās... Ogistīna
       
1991 P. Kalderons de la Barka Ar mīlu nejoko Inese
       
1989 Aspazija Ragana Liesma
       
1988 F.G. Lorka Bernardas Albas māja Adela
       
1986 K. Holdonī Mirandolīna Mirandolīna
       
1985 A. Arbuzovs Mans nabaga Marats Ļika
       
1984 L. Helmane Ferelli dzimta zaudē mieru Marta fon Bergovica
       
1984 J. Heltaji Mēmais bruņinieks Sēlija
       
1983 N. Mirošņičenko Trešā paaudze Olga
       
1982 A. Laurinčukas Pēdējais lūgums Mērija
       
1981 P. Kalderons de la Barka Ar mīlu nejoko Beatrise
       
1980 Dž.B. Šovs Kā viņš piekrāpa viņas vīru Aurora